Ontdek nu onze vernieuwde JBC-winkel in Leuven. De winkel staat volledig in het teken van duurzaamheid en familiebeleving. Zo kunnen kids spelenderwijs bijleren over recycleren en duurzamere mode. Hoe cool is dat?!
In deze winkel vind je heel wat gerecycleerde elementen gemaakt van afval uit andere JBC-filialen, zoals het kassameubel en het zitmeubilair. Of wat dacht je van de jeansluifel, die gemaakt is uit de overstock van de JBC-denimcollectie? Zo brengen we duurzaamheid dus ook zelf in de praktijk doorheen onze winkel.
Net zoals in alle andere JBC-winkels staat er een inzamelbox voor kleding. De inzamelbox heeft in Schoten echter een ander jasje gekregen. Dankzij een constructieve en duurzame samenwerking tussen non-profitorganisatie Wereld Missie Hulp en JBC krijgt jouw kleding een tweede leven. Een groot deel van de ingezamelde kleding wordt in samenwerking met familiebedrijf Wolkat gerecycleerd. Dit uniek circulair initiatief is alvast een primeur in de Belgische kledingmarkt.
Maandag - donderdag: 10u - 18u.
Vrijdag en zaterdag: 9u30-18u.
Tot binnenkort in de winkel!
Team JBC Leuven