WOW WEEK bij JBC

WOW

WEEK

WOW WEEK bij JBC

WOW EVENT

Kom samen met je vriendinnen deze zaterdag 4 oktober van 13u-18u shoppen in 1 van de 10 deelnemende JBC-winkels en krijg extra stijladvies, snoepjes & drankjes, een gerecycleerde shopper met Wonder-bar én 15% korting * Meer info

WOW WEEK bij JBC
 
 
 
 

wat je moet weten

Meer dan mode

Duurzaam ondernemen

Onze duurzaamheidsstrategie

Je familie, die wil je zien stralen van geluk. Wat voor jou belangrijk, mooi of waardevol is, wil je graag aan hen doorgeven. Dat is ook wat wij als familiebedrijf al generaties lang doen

Ontdek ons duurzaamheidsverhaal
JBC-app

Download onze JBC-app

De JBC-app is er, speciaal ontworpen voor jou en je gezin 💛. De voordelen? Voor elk gezinslid een eigen wishlist, jouw klantenkaart én voordelen altijd op één plek, mis nooit meer een deal en zoveel meer.

Ontdek hier
Fair wear

Fairwear

Trots! Als enig Belgisch familiebedrijf is JBC in 2024 geslaagd op de Fair Wear Brand Performance Check. Dit is het bewijs dat JBC echt werk maakt van betere werkomstandigheden en respect voor alle mensen die betrokken zijn bij de productie van onze kleding.

Lees meer